Agencja Zatrudnienia KS Service

Pomocniczy pracownik lakierni

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki

OBOWIĄZKI

Chcesz być pracownikiem lakierni? Nie wahaj się nawet chwili, czekamy na Twoją aplikację.

Chcesz dbać o ciągłość procesu lakierowania, mieć stały dochód i możliwość rozwoju zawodowego?

WYMAGANIA

Jesteś dyspozycyjny od zaraz? Zgłoś się!
Chcesz pracować na trzy zmiany? Zgłoś się!
Jesteś sumienny i obowiązkowy? Zgłoś się!

Nie, my nie krzyczymy i nie rozkazujemy. Apelujemy tylko o to, byś wykorzystał szansę na dobrą pracę u uczciwego pracodawcy.

Pracowałeś już kiedyś na podobnym stanowisku? Świetnie! To będzie Twój dodatkowy plus.

OFERUJEMY

Chcesz pracować na umowę zlecenie i mieć zapłacone za tyle ile przepracujesz?

Chcesz zarabiać 13,00 zł brutto za godzinę pracy?

Chcesz pracować na Retkini, masz tam dobry dojazd lub mieszkasz blisko? To już wiesz co masz zrobić ;)

Zapraszamy do współpracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.