pomoc w dziale rozliczeń i windykacji

ISTS Sp. z o.o.

31-231 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Wprowadzanie danych do systemów CRM,
• archiwizacja dokumentów
• sprawdzanie i analiza dokumentów , rozliczanie rozwiązanych umów
• czynności administracyjne ,redagowanie i prowadzenie odpowiedzialnej
korespondencji z klientami ,
• prowadzenie rozmów z klientami .udzielanie wyjaśnień w oparciu o dokumenty i
przepisy prawa
• przygotowywanie dokumentów dla celów windykacji i sądowych ,
• inne prace pomocnicze w dziale księgowym i windykacji i rozliczeń umów.

Wymagania

• mile widziane osoby studiujące niestacjonarnie
• oczekujemy zaangażowania , efektywnej organizacji pracy,
• wskazana wysoka kultura osobista komunikatywność
• odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy oraz sumienność w realizacji
powierzonych zadań
• biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz praca z pakietem OFFICE
wymagana
• umiejętność bezwzrokowego pisania – będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management