Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Magazynowanie zboża

• Praca z wózkiem widłowym i ładowarką kołową

Wymagania

Mile widziana znajomość j. niemieckiego

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i ładowarki

• Dyspozycyjność do pracy II zmianowej

Oferujemy:

• Umowa o pracę

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Stawka godzinowa + dodatki

• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny

• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo