Day manager, specjalista ds. marketingu, przewodnik

Good Cracow Tours Sp. z o.o.

31-102 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Znasz angielski i podstawy hiszpańskiego? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie turystycznej, która zajmuje się organizacją wycieczek płatnych oraz wycieczek typu Free Walking Tour w Krakowie, Pradze i Wiedniu? Filia Krakowska poszukuje pracowników na stanowiska: Day Manager, Specjalista ds. marketingu, przewodnik. Wymagana dyspozycyjność to min. 3 dni w tygodniu. Możliwość długoterminowej współpracy i zatrudnienia na pełny etat.

-------------------------ENG-----------------------------------------
Do you know English and Spanish? You speak Polish too? Would you like to work in international company with branch offices in Prague, Vienna and Krakow? Krakow is looking for people for positions: Day Manager, Marketing specialist, guide. Required availability is min. 3 days a week. Possibility of long-term cooperation and full-time employment.

Wymagania

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego.
Dyspozycyjność, systematyczność i punktualność.

Prezentacja firmy

Firma Good Cracow Tours Sp z o.o. zajmuje się szeroko pojętą tury... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
18PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje i premie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka