Pomoc na magazynie- Praca dodatkowa – 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze na magazynie - Zlecenie na cały Grudzień

Nasze wymagania:

  • Chęć do pracy, zaangażowanie.
  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piatku w godz. 8:00 - 16:00

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy dorywczej w ramach umowy zlecenia.
  • Wynagrodzenie 14 zł brutto/h.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Prace w systemie 1 zmianowym
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: DM/2017/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.