Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pomoc kuchenną do 50 roku życia dyspozycyjną, rzetelną, wolna od nałogów, pracowitą, potrafiącą i lubiącą gotować.
Nie wymagamy doświadczenia w pracy na profesjonalnej kuchni, chętnie przyuczymy konkretną osobę.
Płaca od 10 do 12 zł netto za godzinę w zależności od umiejętności - możliwość przyuczenia na kucharza na wyższą stawkę.
Wymagana książeczka sanepid
Dojazd: Dom Bankietowy Avilla Warszawa Bemowo Szeligi ul.Szeligowska 5 jeden przystanek z Lazurowej Sternicza autobusem 743 do przystanek Jesionowa
Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail.

Prezentacja firmy

Avilla to coś więcej niż Dom Bankietowy. Naszą specjalnością są p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
+premia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia