Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pomoc Kuchenna

Wrocław, dolnośląskie

Haston

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie przygotowywała posiłki dla pacjentów szpitala rehabilitacyjnego Vratislavia Medica w nowej siedzibie przy ul. Lekarskiej.

Na tym stanowisku będziesz mógł/mogła:

• kroić, siekać i obierać,

• dbać o ogólną czystość i porządek w kuchni,

• obsługiwać klientów bufetu i kasę fiskalną,

• współpracować z profesjonalnymi kucharzami i podpatrywać ich pracę,

• wykazać się dynamizmem, skrupulatnością i dobrą organizacją pracy.

Wymagania

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym – 7-15 oraz 11-19,

• umiejętność pracy w zespole,

• aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia.

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

• pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szpitalu Vratislavia Medica,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w strukturach,

• pracę w nowoczesnej kuchni z najwyższej jakości sprzętem kuchennym,

• możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego – dofinansowanie do karty Multisport, wczasów/kolonii, biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, przedświąteczne świadczenia rzeczowe.

Prezentacja firmy

firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Katering / Gastronomia