Pomoc kuchenna

KAWROZ

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:
Miłą atmosferę, elastyczny grafik, możliwość rozwoju i awansu.

List motywacyjny (napisany samodzielnie tj. kilka zdań o sobie, informacje dlaczego aplikują Państwo do nas oraz czego Państwo oczekują od pracy), CV ze zdjęciem proszę wysyłać na maila: lub zostawić osobiście w klubie ul. Chwaliszewo 68.

Wymagania

WYMAGANIA:
Książeczka sanepidu.
Doświadczenie pracy w kuchni zawodowe lub domowe.
Dyspozycyjność.
Mile widziane cechy charakteru: samodzielność, dokładność, podzielność uwagi oraz umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

KAWROZ - sprzedaż gier planszowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Inne