Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1346

Obowiązki:

Pomoc kuchenna podlega bezpośrednio szefowi kuchni.
Do podstawowych czynności i obowiązków pomocy kuchennej należy - przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej i dobrej praktyki higienicznej w dziale żywnościowym
1. Przygotowywanie produktów żywnościowych do sporządzania posiłków.
2. Sporządzanie posiłków zgodnie z dekadowym jadłospisem oraz wydawanie ich w czasie określonym porządkiem dnia.
3. Przestrzeganie norm wagowych poszczególnych posiłków oraz zachowanie ich walorów smakowych.
4. Nadawanie estetycznego wyglądu przygotowywanym posiłkom.
5. Przestrzeganie terminów ważności poszczególnych produktów przeznaczonych do spożycia bezpośredniego lub przygotowania posiłków.
6. Przestrzeganie procedury pobierania i przechowywania próbek żywnościowych.
7. Zmywanie i utrzymanie w należytej czystości naczyń, sprzętu, wyposażenia, pomieszczeń kuchennych, zmywalni i jadalni.
8. Wykonywanie wszystkich czynności związanych z działalnością kuchni zleconych przez przełożonych.
9.Przestrzeganie na bieżąco wymogów sanitarno higienicznych i estetycznych w kuchni i pomieszczeniach przynależnych.
10. Utrzymanie należytej czystości i estetyki odzieży i wyposażenia osobistego.
11. Dbanie o wyposażenie kuchni, nie dopuszczanie do niszczenia przez niewłaściwe użytkowanie, przechowywanie, wynoszenie do innych pomieszczeń i zabezpieczanie przed ewentualna kradzieżą.
12. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych związanych z całokształtem działalności domu.
13. Przestrzeganie przepisów regulaminu pracy, bhp i p.poż.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: 37-300 Piskorowice 295, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy