Opis stanowiska pracy

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Miejsce wykonywania pracy: Dąbki

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni,
  • utrzymywanie czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza,
  • przygotowywanie i obróbka półproduktów do produkcji potraw,
  • rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych,
  • pomoc przy przygotowywaniu potraw,
  • racjonalne i oszczędne gospodarowanie powierzonymi produktami,
  • przestrzeganie obowiązujących zasad w zakresie wymogów systemu HACCP.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość sprzętu kuchennego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • dbałość o szczegóły i higienę pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość przystąpienia do PPE - Pracowniczego programu emerytalnego (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę o pracę)

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis