Opis stanowiska pracy

- przygotowanie żywności na potrzeby dostaw cateringowych
- pomoc w kuchni
- dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
- mile widziane: prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne zatrudnienie
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia