Pomoc kuchenna - praca we Francji

Euro Recruitment Consulting

Marsylia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
-Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw
-Przygotowanie produktów na późniejsze potrawy
-Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego
-Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Wymagania

-Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku pomoc kuchenna/ commis de cuisine
-Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
-Bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma ERC działa na rynku usług doradztwa personalnego od 2004 roku. Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia