Opis stanowiska pracy

• pomoc w przygotowywaniu posiłków i dbanie o ich najwyższą jakość, smak i estetykę,
• wydawanie posiłków
• utrzymanie porządku i czystości w pokojach oraz częściach wspólnych JASNEGO DWORU (m.in. wymiana pościeli, ręczników, odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzy, mycie okien, opróżnianie koszy na śmieci, itp.)

Wymagania

• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• zaangażowanie

• dyspozycyjność

• umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

• umowę o pracę/ umowa zlecenie

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w luksusowym pensjonacie w pięknej okolicy

• przyjazną atmosferę pracy

• pozostałe warunki pracy do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna, Praca Praca w hotelu / Turystyka