Pomoc kuchenna OD ZARAZ

Grupa Outworking

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pomoc kuchenna

Obowiązki :

- przygotowywanie potraw zgodnie ze standardem

- zmywanie naczyń, garnków, szkła i sztućców w zmywarkach-wyparzarkach oraz ręczne

- współpraca z szefem kuchni

- dbanie o estetykę potraw

- dbanie o porządek w miejscu pracy

- zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług

Wymagania

- aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

- bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością przejęcia bezpośrednio przez Firmę

- pracę od zaraz

- niezbędne szkolenia za które otrzymasz wynagrodzenie

- stawki od 15,00 zł/netto/h

- możliwość wyboru lokalizacji pracy na os. Bolesława Śmiałego lub Plewisk

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Informacja pod numerem telefonu: 605 333 429

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca fizyczna