Pomoc Kucharza / międzynarodowe przedszkole Warszawa Ochota/od zaraz!

Prowork.PL

Ochota / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie poszukujemy miłej i doświadczonej osoby do pracy jako Pomoc Kucharza. Praca 4 godziny dziennie, pon.-pt (10.00-14.00). Jeśli masz doświadczenie w kuchni, lubisz gotować i chcesz pracować w przedszkolu na Ochocie - prześlij swoje CV! Praca od grudnia 2017.

Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni miłą i doświadczoną osobę do pracy jako Pomoc Kucharza w przedszkolu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w kuchni, sumiennie wykonywanie poleceń kucharza, podawanie posiłków, sprzątanie po obiedzie. Praca w przedszkolu na pół etatu – 20 godzin tyg., pon.-pt. od GRUDNIA 2017.

Wymagania

wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
ważna książeczka sanepidu
przyjazne usposobienie
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole

Warunki
okres pracy: minimum 1 rok
wynagrodzenie: 15 zł godz. netto
etat: 20 godz./ tyg.
forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia