Nowa Szkoła Sp.  z o.o.

Pomoc księgowej

Od: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Generowanie wyciągów w systemie bankowości elektronicznej,
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo–księgowego w oparciu o dokumenty źródłowe,
  • Rozliczanie oraz dekretacja wyciągów bankowych,
  • Weryfikacja nieprawidłowości, uzgadnianie kont rozrachunkowych, w razie potrzeby kontakt z kontrahentami,
  • Wprowadzanie płatności krajowych oraz zagranicznych do systemu bankowości elektronicznej,
  • Comiesięczne obliczanie oraz księgowanie różnic kursowych wynikających z płatności zagranicznych,
  • Wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek finanse rachunkowość, ekonomia
  • Wiedza z zakresu rachunkowości,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Sumienność, dokładność, punktualność, zaangażowanie i systematyczność w pracy,
  • Chęć poszerzania wiedzy w dziedzinie księgowości i finansów,
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dostęp do programu Multi Sport, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.