Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Region: Mazowieckie

Osoba zatrudniona na stanowisku Pomoc Księgowa, będzie odpowiadać za:

  • wprowadzanie faktur zakupowych,
  • wprowadzanie faktur sprzedażoych
  • księgowanie delegacji pracowniczych, list płac, umów cywilnoprawnych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów bankowych i kasowych w tym w walutach obcych
  • rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków (w tym rozrachunków walutowych)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy księgowo - administracyjnej
  • znajomość zasad podatkowych oraz rachunkowości
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu (praca z określonymi, krótkimi terminami),
  • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • dokładność, terminowość oraz rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV, List Motywacyjny oraz oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Jednocześnie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydaturami.

Prezentacja firmy

Stańczyk & Partnerzy Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa