POMOC KSIĘGOWA

Grupa TSO

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
• Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (Comarch Optima)
• Rozliczanie wyjazdów służbowych i delegacji,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy poprzez odpowiednią organizację pracy oraz w kontaktach z Klientami i Kontrahentami
• Przygotowywanie dokumentów do działu księgowości, księgowanie ich do systemu Comarch Optima, wystawianie faktur,
• Obsługa kasy fiskalnej
• Współpraca z instytucjami państwowymi (ZUS, US)
• Współpraca z dostawcami oraz podwykonawcami w zakresie dokumentacji księgowej
• Ścisła współpraca z główną księgową
• Wprowadzanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów
• Kontrola przepływów finansowych

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Biegła obsługa pakietu MS Office, poczty elektronicznej, znajomość programu Comarch Optima lub innego podobnego programu księgowego
• Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie,
• Zaangażowanie i silna motywacja do pracy, dyspozycyjność,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
• Skrupulatność, samodzielność i rzetelność,
• Umiejętność planowania i organizacji pracy, zarządzania czasem pracy,
• Wysoka kultura osobista,

Prezentacja firmy

GRUPA TSO – Grupa Spółek związana z branżą MICE oraz Marketingiem Zinteg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa