Pomaganie przez kampanie a do tego zarabianie! pon-pt/ bez doświadczenia/ od zaraz

31-146 Kraków, małopolskie

Firma Marketingowo-Reklamowa Łukasz Rosiak

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kilku osób to współpracy nad kilkoma nowymi projektami sprzedażowo-marketingowymi.

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu kampanii dla innych marek, które nam to zlecają. Pozyskujemy dla nich nowych klientów, planujemy dla nich budżet, dbamy o ich wizerunek i działamy zgodnie z wyznaczonymi standardami. Twoimi głównymi zadaniami w naszej firmie będzie zatem sprzedaż usług naszych partnerów.
Naszym stałym i aktualnym partnerem są także organizację pozarządowe i fundacje.

A teraz przedstawimy 10 powodów dla których zacząć z nami współpracować:
- jesteśmy młodą firmą, która stawia na młodych ludzi! Nie liczy się dla nas doświadczenie, bardziej cenimy zapał do działania i zaangażowanie!

- atmosfera, w naszej firmie łączy ze sobą współpracę i dobrą zabawę – nawet nie czujesz, że pracujesz!
- wspieramy się wzajemnie, dzielimy się swoim doświadczeniem, pomagamy sobie wzajemnie w rozwoju, Twój sukces to nasz sukces! Zależy nam na sobie wzajemnie. Dlatego częste szkolenia to dla nas absolutna podstawa.
- Za to co robimy jesteśmy doceniani i wyróżniani. Nie tylko poprzez wysokie prowizje i bonusy, ale także poprzez uznanie ze strony kolegów i liderów :)
- działamy w tygodniu, od poniedziałku do piątku, a wolne weekendy poświęcamy czas na inne przyjemności :)
- Dużo podróżujemy! Delegacje służbowe a także nagrody i wyjazdy integracyjne to dla nas sprawa ciągle aktualna. Dzieje się u nas zawsze!
- Nie nudzimy się, duuużo gadamy (ze sobą i z klientami;)), działamy w biurze i w terenie, dzięki temu czas upływa nam szybko i bezboleśnie, a do tego w luźnej atmosferze!
- dzięki szkoleniom, które oferujemy – techniki negocjacyjne, techniki sprzedaży, asertywności i autoprezentacji – doświadczenie zdobyte zaprocentuje w przyszłości!
- a do tego, u nas możesz szybko sam się liderem i teamliderem i przekazywać swoją wiedzę innym kolegom i koleżankom a przede wszystkim – więcej zarabiać!
- mamy zawsze kawę w szafce i mleko w lodówce :)

Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV a nasi ludzie skontaktują się z Tobą niebawem!

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dynamicznych ludzi i... specjalistów w branży marketingu.
Działamy w ramach międzynarodowej korporacji prowadząc profesjonalne kampanie marketingowe. To co nas wyróżnia na rynku to skuteczność, efektywność i ogromne zadowolenie klientów których reprezentujemy. Istotnym obszarem naszych działań jest reprezentowanie marek światowych organizacji charytatywnych poprzez stosowanie HUMAN COMMERCIAL™. Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz nasze doświadczenie sprawiają, że jesteśmy liderami w swojej branży.
Ludzie i osobowości w naszym zespole to siła i potencjał naszej Firmy dlatego też z myślą o nich opracowaliśmy pakiet kompleksowych szkoleń, pozwalających na zdobycie niezbędnych umiejętności i doświadczenia potrzebnych do samodzielnego prowadzenia kampanii w ramach Organizacji.

Firma mieści się w samym centrum Krakowa choć w najbliższym czasie planujemy poszerzyć swoją działalność o nowe branże, jak również nowe miasta oraz kraje gdzie chcemy otworzyć kolejne biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.900,00 zł - 3.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
często! :)
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi