HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Pokojówki-pensjonat

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pokojówki/Pomocnicy w hotelu-Obiekt wypoczynkowy
Miejscowość: okolice Frankfurtu nad Menem

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Osób w charakterze Pokojówek i Pomocników na kuchni przy zmywaniu naczyń. Klient prowadzi nowoczesny ośrodek wypoczynkowy z restauracją i SPA.

Zakres obowiązków:
-sprzątanie pokoi hotelowych
-sprzątanie korytarzy
-sprzątanie restauracji/baru

Oferujemy:
-darmowe zakwaterowanie blisko miejsca zatrudnienia
-gwarancję godzin w umowie
-opiekę polskiego Koordynatora
-bonusy za polecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy:
-gotowości do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.