Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1172

Obowiązki:

Utrzymywaniu czystości oraz dbaniu o funkcjonalność wynajmowanych gościom pokojów, według ustalonych w danym obiekcie standardów, zmienianiu pościeli, ręczników, kosmetyków i środków higienicznych przeznaczonych dla gości oraz innych rzeczy, które są przeznaczone do użytku gościa hotelowego, dbaniu o porządek w hotelowych ciągach komunikacyjnych.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • wyk. podstawowe, uzdolnienia techniczno-organizacyjne, rzetelność oraz dokładność, gotowość do pracy w szybkim tempie, samodzielność, samokontrola, systematyczność, odpowiedzialność za działania zawodowe, zamiłowanie do ładu i porządku, uczciwość. Praca pon.-pt. 6:00-14:00

Miejsce pracy: Puszkina 1, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy