Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego poszukujemy pracowników na stanowisko: pokojówka

Zakres obowiązków:
- pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u francuskiej firmy z branży hotelarskiej, francuską umowę o pracę
- możliwość bezpośredniego spotkania z francuskim pracodawcą w Poznaniu w dniu 15.10.2018 i dopięcia formalności
- możliwość bezpłatnego korzystania z usług oferowanych przez ośrodek (siłowania, basen, narty itp.)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatny transport
- zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka