ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pokojówka

Francja, dep. Alpy Górnej Prowansji,
Obowiązki:
  • sprzątanie pokoi oraz pomieszczeń hotelowych ogólnie dostępnych (recepcja, korytarze, hol)
  • ścielenie łóżek i wymiana pościeli

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność oraz staranność w wykonywaniu pracy
  • komunikatywna znajomość angielskiego lub francuskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 8 kwietnia
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania na podstawie naszego skierowania

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do października 2019
  • 11,50 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zapewnione śniadania i obiady w dni pracujące
  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA