Work Service Express

Pokojówka

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Amsterdam »

PRACA DLA POKOJÓWEK W AMSTERDAMIE
KRAZ: nr 1116
Miejsce pracy: HOLANDIA

Obowiązki:

  • Dbanie o porządek w pokojach hotelowych (wymiana pościeli, ścieranie kurzu, wymiana akcesoriów takich jak: notatniki, długopisy)
  • Uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków
  • Utrzymywanie w czystości sprzętu używanego do pracy
  • Dbanie o porządek w pomieszczeniach służbowych

Wymagania:

  • Zdolność podjęcia pracy na pół roku
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Stanowiska dla osób bez piercingu i tatuaży (akceptowane są te, które mogą zostać zakryte przez ubranie)
  • Miła aparycja
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę na warunkach holenderskich
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie (tygodniówki)
  • Legalną pracę na terenie Holandii
  • Pracę w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych
  • Chipcard przez 1 miesiąc doładowany na przejazdy komunikacją miejską
  • Stawkę godzinową 9,43 EURO/Brutto
  • Wynagrodzenie miesięczne około 900 EUR/Netto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300, jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.