Pokojówka / Pracownik hotelu

Francja, dep. Alpy Górnej Prowansji, zagranica

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • sprzątanie pokoi
  • pomoc przy wydawaniu śniadań

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 8 kwietnia
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania na podstawie naszego skierowania

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do października 2019
  • 12,00 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zapewnione śniadania i obiady w dni pracujące
  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca w hotelu / Turystyka