Pokojówka / Osoba sprzątająca

HR International Sp. z o.o.

Berlin, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Pokojówka/ Osoba sprzątająca

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osoby na stanowisko Pokojówki/ Osoby sprzątającej. Klient prowadzi niewielki Hotel w okolicach Berlina. Hotel ten zlokalizowany jest w zacisznej okolicy na peryferiach miasta Zossen, 45 minut jazdy na południe od Berlina. Obiekt oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi w artystycznie urządzonych w rustykalnym stylu pomieszczeniach.

Miejsce: Niemcy, 97833 Frammersbach
Rozpoczęcie zlecenia : 20.12.19r

Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Gwarancja pełnego etatu w ciągu miesiąca min 160h,
•Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
•Możliwość długotrwałej współpracy,
•Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu.

Zakres obowiązków:
• Obsługi serwisu śniadaniowego,
• Sprzątania pokoi hotelowych,
• Wykonywania innych prac związanych ze sprzątaniem obiektu,
• Sprzątanie części wspólnych.

Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Podstawowa znajomość języka Niemieckiego min.A1/A2

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą zadzwoń 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.