Tęczowy Młyn
Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Tęczowy Młyn w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko:

Pokojowa(y)

Zadania:

  • Sprzątanie pokoi i powierzchni publicznych hotelu.
  • Obsługa sal konferencyjnych w zakresie dbałości o czystość.
  • Zapewnienie pełnej obsługi pokoi gości, zgodnie z poleceniami, w oparciu o ustalone normy i metody działania.

Wymagania:

  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Uczciwość zawodowa.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dokładność, samodzielność.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania / zasadnicze + premia.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowym czterogwiazdkowym hotelu.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Pracę w systemie zmianowym.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr. tel: 723-669-421

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.