Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3821

Obowiązki:

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W POKOJACH HOTELOWYCH ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH, KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE, CODZIENNA WYMIANA POŚCIELI I RĘCZNIKÓW W POKOJACH, UZUPEŁNIANIE MATERIAŁÓWREKLAMOWYCH, PRZEKAZYWANIE DO PRALNI I ODBIÓR POŚCIELI, KONTROLA POKOI HOTELOWYCH,
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA I ORGANIZACJI, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO, PRACA W GODZINACH 10.00-18.00, PRACA RÓWNIEŻ W WOLNE DNI, WYNAGRODZENIE BRUTTO 14,70 ZŁ/H

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Pokojowa

Miejsce pracy: KURZA STOPKA 13, 70-535 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: BRAK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy