Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów na terenie trójmiasta poszukuje:

osób do przygotowywania/sprzątania apartamentów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • przygotowanie apartamentów na przyjazd gości hotelowych wg standardów hotelowych IRS.

Prawo jazdy kategorii B i własne auto będzie dodatkowym atutem.

Oferta dla osób mobilnych, dyspozycyjnych, zorganizowanych i dokładnych o wysokiej kulturze osobistej. Proponujemy pracę w młodym energicznym zespole z atrakcyjnym systemem motywacyjnym wynagradzania.

Prezentacja firmy

Aparthotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis