Poduct/Product Manager - czyszczenie hydrodynamiczne - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy firmę, która świadczy usługi związane z kompleksową konserwacją urządzeń elektrycznych oraz czyszczenia pomieszczeń produkcyjnych w branży przemysłowej i energetycznej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Poduct/Product Manager - czyszczenie hydrodynamiczneMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza przemysłowych procesów technologicznych, wskazywanie potrzeb Klientów w zakresie aktualnie oferowanych usług, aktywne poszukiwanienowych obszarów działania
  • Tworzenie i wdrażanie nowych standardów w obszarze technologii usług
  • Optymalizacja parametrów realizacji projektów ukierunkowana na jakość oraz wydajność procesów czyszczenia
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, wspomaganie służb utrzymania ruchu, opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z uwzględnieniem zasad eksploatacji maszyn i urządzeń w czasie prowadzenia procesu czyszczenia
  • Współpraca z Działem Operacyjnym przy rozwoju nowych produktów i optymalizacji kosztowej
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie ofertowania, prezentacji produktów, przygotowywania audytów technologicznych dla klientów
  • Gromadzenie danych służących do opracowania dokumentacji, analizy wykonalności projektów oraz kalkulacji
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, projektową i technologiczną
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie nowych technologii czyszczenia
  • Planowanie, kontrola i rozliczanie projektów w zakresie alokacji I utylizacji zasobów w podległym obszarze
  • Kontrola budżetu realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z czyszczeniem hydrodynamicznym jest wymogiem koniecznym
  • Znajomość procesu czyszczenia hydrodynamicznego, doboru narzędzi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B. – atutem będzie kategoria C

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Stanowisko kierownicze dające możliwość i warunki do rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji: szkolenia, kursy, coaching, zdobywanie nowych kompetencji i uprawnień
  • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań w podległym obszarze
  • Możliwość współpracy z liderami w przemyśle
  • Świetną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonych kolegów
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, otwartej komunikacji oraz szacunku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.