Poduct Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Poduct ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prace nad planem rozwoju asortymentu - wprowadzenie nowych produktów, wycofanie niektórych produktów, wprowadzenie optymalizacji w produktach bądź opakowaniach.
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych (NPD) - analiza rynku, dobór oferty, współpraca z fabryką, ocena jakości produktu i parametrów technicznych, ustalenie strategii cenowej.
  • Tworzenie treści merytorycznych dotyczących produktu oraz wymogów prawnych przewidzianych dla danej grupy asortymentowej.
  • Wsparcie działu handlowego w promowaniu produktów i odpowiedniego doboru oferty produktowej dla Klienta.
  • Analiza działań konkurencji, badanie rynku pod kątem konkurencyjności portfolio produktowego, cen i trendów.
  • Monitorowanie zapasu produktów i utrzymanie ich na optymalnym poziomie.
  • Przygotowanie i wprowadzanie danych do katalogów i baz danych produktów, w celu jak najlepszej prezentacji oferty (w zakresie jego zastosowania, czystości patentowej, zgodności z technologią i jakością).

Wymagania:

  • Znajomość rynku części zamiennych do samochodów (warunek konieczny).
  • Teoretyczna wiedza techniczna związana z budową, eksploatacją i naprawą samochodów (warunek konieczny). Wiedza praktyczna mile widziana.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany profil związany z motoryzacją. Wykształcenie biznesowe będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (B2/C1).
  • Podstawy wiedzy biznesowej (P&L).
  • Umiejętność zarządzania ceną.
  • Wykonywanie analiz branżowych z opracowaniem wniosków i rekomendacji działań.
  • Umiejętność zaprojektowania i przeprowadzania badania jakości produktu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Elastyczny tryb pracy.
  • Duża swoboda i samodzielność pracy.
  • Realny wpływ na rozwój marki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.