Podleśniczy/Instruktor techniczny (na zastępstwo)

Nadleśnictwo Głogów

36-060 Głogów Małopolski, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

VI. Ramowy zakres zadań na stanowisku pracy:
1. Pomoc w zakresie prowadzenia gospodarki leśnej w leśnictwie.
2. Zlecanie prac z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie.
3. Nadzór nad wykonywaniem prac z gospodarki leśnej w leśnictwie
w zakresie przestrzegania przez wykonawców obowiązujących instrukcji technologicznych i technicznych, bezpieczeństwa pracy, jakości robót oraz wymogów z zakresu ochrony przyrody.
4. Odbiór zleconych prac z zakresu gospodarki leśnej.
5. Wykonywanie czynności związanych z wydawaniem drewna i innych produktów
z lasu oraz sporządzanie stosownej dokumentacji.
6. Podejmowanie działań w kierunku zabezpieczania lasów, budynków i innych obiektów leśnych przed pożarami.
7. Ochrona lasu przed szkodliwymi czynnikami biotycznymi i abiotycznymi.
8. Ochrona majątku leśnego przed szkodnictwem.
9. Budowanie pozytywnego wizerunku Nadleśnictwa i PGL LP oraz akceptacji społeczeństwa dla gospodarki leśnej.

Dopuszcza się możliwość zmiany zakresu zadań w ramach działalności Nadleśnictwa Głogów.

Wymagania

IV. Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie wyższe magisterskie, ukończone studia wyższe
z zakresu leśnictwa.
2. Prawo jazdy kat. B.
3. Posiadanie samochodu osobowego prywatnego, który może być wykorzystany do celów służbowych.
4. Obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku.
5. Doświadczenie: minimum 1 rok stażu pracy w Lasach Państwowych lub
w jednostkach wymienionych w § 33 ust 1a PZUP dla pracowników PGL LP z dnia
29. 01. 1998 r.

V. Wymagania dodatkowe:
1. Ukończenie kursów i szkoleń o tematyce związanej z ramowym zakresem zadań.

VII. Wymagane dokumenty:
1. Kopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie /dokumenty obcojęzyczne z tłumaczeniem polskim/.
2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w ramach prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.
3. CV, list motywacyjny wraz z podaniem danych kontaktowych /adres do korespondencji, e-mail, telefon/.
4. Kopia dokumentu potwierdzającego doświadczenie zawodowe.
5. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolność do czynności prawnych, korzystaniu
z pełni praw publicznych, niekaralności i stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na tym stanowisku, posiadaniu prawa jazdy kat. B.
6. Oświadczenie kandydata o gotowości wykorzystania samochodu prywatnego do celów służbowych.
VIII. Dokumenty dodatkowe:

1. Kopie dokumentów potwierdzających odbycie szkoleń lub kursów o tematyce zgodnej z ramowym zakresem zadań.
Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Głogów ul. Fabryczna 57, 36-060 Głogów Małopolski lub złożyć w sekretariacie Nadleśnictwa Głogów w kopercie z dopiskiem „Postępowanie rekrutacyjne na stanowisko Podleśniczy/Instruktor techniczny na zastępstwo”, lub pocztą elektroniczną na adres postepowanie.glogow(a)krosno.lasy.gov.pl z dopiskiem „Postępowanie rekrutacyjne na stanowisko Podleśniczy/Instruktor techniczny na zastępstwo”, do godziny 12:00 dnia 30 maja 2022 roku (oferty złożone po terminie zostaną odesłane bez rozpatrzenia).

Prezentacja firmy

Nadleśnictwo jest podstawową, samodzielną jednostką organizacyjną Lasów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne