Opis stanowiska pracy

Państwowa Inspekcja Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko:

KANDYDAT NA PODINSPEKTORA PRACY – 2 ETATY

Miejsce pracy: Kraków, Plac Szczepański 5

Wymagania:

  • wykształcenie: tytuł magistra lub równorzędny
  • staż pracy: minimum 1 rok

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 1.07.2021 r.

Szczegółowe informacje na stronie www.bip.pip.gov.pl

Prezentacja firmy

Misją Państwowej Inspekcji Pracy jest skuteczne egzekwowanie przepisów p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca