Hays Poland

PMO Support

Warszawa
PMO Support
Warszawa
NR REF.: 1119898

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

PMO Support / wsparcie zespołu Project Managerów

Lokalizacja: Warszawa (Żwirki i Wigury)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: do 80 zł / h netto
Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu
Wyjazdy do Monachium do 155
Zespół: Infrastructure
Metodyki: Waterfall, Agile

Zadania:
  • Tworzenie dokumentacji projektowej zgodnej ze standardami operacyjnymi banku oraz metodykami prowadzenia projektu
  • Wsparcie project managerów w dziale Infrastructure
  • Pomoc w prowadzeniu projektów z pogranicza bankowości i IT
  • Zbieranie statystyk i informacji
  • Tworzenie prezentacji Power Point
  • uczestnictwo z spotkaniach projektowych oraz spotkaniach zarządu

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomosc pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejetnosci komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętnosc pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland