Hays Poland

PMO Support

Warszawa
PMO Support
Warszawa
NR REF.: 1116300

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

PMO Support

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość: długofalowa współpraca
Stawka: 35zł (netto + VAT)

Zadania:
  • wspieranie biura w prowadzeniu projektów organizacyjnych, biznesowych i integracyjnych w branży bankowej w pełnej fazie cyklu życia projektu
  • wspieranie departamentu IT w bieżących pracach i realizowanych projektach
  • wspieranie dyrektora IT w bieżących pracach
  • przygotowywanie prezentacji
  • zarządzanie kalendarzem
  • możliwość rozwoju w kierunku IT i zarządzania projektami

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość parkietu MS Office w tym (Word, Excel i PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja)
  • wysokie kompetencje analityczne
  • wysokie kompetencje organizacyjne
  • mile widziana znajomość MS Project
  • komunikatywność

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland