PMO Support/Administrator HR

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1110879

Hays IT Contractingto nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży farmaceutycznej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: PMO Support/ Administrator HR

Współpraca: długofalowa
Rodzaj umowy: B2B lub umowa zlecenie
Start pracy: ASAP

Obowiązki:
Wsparcie Heda HR i działu HR dla IT Solution Centre:
• Organizacja, koordynacja i wsparcie przy spotkaniach indywidualnych i zespoowych dla Heada
• Wsparcie w zarządzaniu kalendarzem Heada
• Rozliczanie raportów Travel&Expenses dla Heada HR
• Tworzenie prezentacji (ppt, gSlides) dla Heada HR
• Aktualizacja informacji dot. działu HR w intranecie
• Tworzenie i realizacja zamówień w stosownych systemach klienta
• Raportowanie z dostępnych systemów klienta oraz tworzenie raportów niestandardowych z dostęnych źródeł danych
• Wsparcie działu HR w innych sprawach administracyjnych i operacyjnych
• Koordynowanie małych projektów, inicjatyw, akcji zleconych przez Heada
• Wsparcie w inicjatywach dla całej organizacji kierowanych przez dział HR
• Współpraca z innnymi działami w firmie np. Finance, Procurement, Legal, Local IT
• Współpraca z dostawcami usług w imieniu działu HR
Rekrutacja & Employer Branding:
• Umawianie spotkań rekrutacyjnych
• Kontakt z kandydatami
• Selekcja aplikacji kandydatów
• Uzupełnianie i adminstracja danych rekrutacyjnych, zatrudnieniowych oraz zw. z tzw. 'exit interview'
• Komunikacja mailowa nt. nowych pracowników w firmie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Min. 2 lata jako personal assistant/asystentka działu lub w podobnej roli
• Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools) i arkuszy kalkulacyjnych
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Komunikatywność, otwartość na ludzi i współpracę z nimi
• Asertywność
• Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Systematyczność i dokładność w pracy
• Dyplomacja
• Umiejętność podejmowania decyzji
• Proaktywna postawa i inicjatywa

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
• Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland