Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

PMO Associate Manager

Kraków, małopolskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

PMO Associate ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wsparcie Project Managera za pomocą planowania, monitorowania i kontroli procesów w dużych projektach z obszaru IT,
  • Kierowanie  projektami średniej wielkości, dbałość o strukturę projektu i przepływ dokumentacji,
  • Monitorowanie postępu prac w projekcie, identyfikowanie potencjalnych ryzyk i przedziwdziałanie im,
  • Ścisła współpraca z członkami zespołów projektowych, managerami, interesariuszami.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakrsie zarządzania projektami / wsparcia zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w branży bankowej bądź w sektorze IT,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w wykonywaniu działań,
  • Nastawienie na współpracę zespołową,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy, zgodnie z preferencjami Kandydata,
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze do dwóch dni w tygodniu,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony,
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management