Płytkarz/Плиточник

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Kafelkowanie modułów łazienkowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w kładzeniu kafelek

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez klienta
  • Wynagrodzenie od 6000 zł netto miesięcznie (1м² - 33-40 zł netto)

Робота заключається на:
  • Укладанню плитки на підлогу та стіни, готових модулів ванної кімнати
  • Робота в приміщенні, у виробничому цеху
Очікуємо від кандидатів:
  • Досвід роботи від 1-го року
  • Бажання довгої співпраці
  • Знання польської мови на розмовному рівні
Пропонуємо вам:
  • Працевлаштування безпосереднє без посередників на підставі umowa o pracę
  • Оплата 33-40 зл нетто за м²
  • Реальний заробіток від 6000 зл нетто в місяць
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy