Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

płytkarz/kafelkarz

Miejsce pracy: Meppel

OBOWIĄZKI:

- układanie płytek podłogowych i ściennych zgodnie z planami
- fugowanie
- używanie narzędzi glazurniczych
- praca na hali gdzie montowane są kontenery mieszkalne i mobilne bungalowy

OFERUJEMY:

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- wynagrodzenie 470 euro netto/tydz. przy 40h pracy w tygodniu
- opiekę koordynatora
- internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów
- stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy jako płytkarz
- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację
- prawo jazdy kat. B oraz posiadanie samochodu prywatnego (warunek konieczny

Covebo Work Office Sp. z o.o.