Opis stanowiska pracy

itam Państwa,

poszukuję na zlecenie szwajcarskiego zakładu usług budowlanych z okolic miasta Zurych i okolice : osoby na stanowisko Plytkarz-kafelkarz . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, musi mieć umiejętność układania płytek, oraz musi mówić po niemiecku w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto.

UWAGA MOŻE BYĆ TEAM !!!! LUB TEŻ TRZY OSOBY

Opis / Obowiązki:
Praca polega na układaniu płytek ceramiocznych, fliz zarówno na podłogach ścianach, jak też elewacjach

Miejsce pracy: okolice miasta Zurych i inne miasta w okolicy

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

OFERUJEMY
Długotrwała umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą .Praca polega na wykonywaniu prac fugowania, przygotowanie powierzchni, szpachlowaniu, itp

Praca jest stacjonarna. Zlecenia w obrębie 5 – 30 km w obrębie siedziby firmy

Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies.

Wymagania:

Wyuczony zawód płytkarz, technolog robót wykończeniowych (świadectwo SZKOLNE lub czeladnika lub mistrza)

Bardzo dobre doświadczenie przy pracach budowlanej

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz wiek do 40 lat!!!!!!!!

Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

Nasza oferta:

Szwajcarska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka miesięczna netto : od 29-32 fr / godzinę

Dieta dzienna 15 fr

Zakwaterowanie zapewnione płatne około 700 fr

Wypłata wszystkich nadgodzin

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw, i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomosci j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

ul.J.Kilinskiego 68 a

22-400 Zamość

Wymagania

wykształcenie budowlane
doświadczenie
znajomość jeżyka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
powyżej 3 miesiace
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
18 000PLN - 22 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie