Płytkarz/glazurnik - Norwegia - 230-240 NOK

Stolt Bemanning AS Oslo

0159 Oslo, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracownikow w zawodzie:

Płytkarz / Glazurnik

Miejsce pracy: Oslo,

Start pracy: natychmiastowy

Stawka: 230-240 NOK/H brutto

Obowiazki:
- montaż płytek w łazienkach,
- montaż membran hydroizulujących - Litex,
- silikonowanie,
- fugowanie,

Wymagania

Wymagania
- 2-3 letnie doswiadczenie na stanowisku płytkarz/glazurnik,
- Pozytywne referencje od wcześniejszych pracodawców,
- Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego,
- Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii,
- Norweski numer personalny,
- Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatels,
- Prawo jazdy kategorii B (mile widziane),

Pozostałe informacje:
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
95PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne