Płatny staż w zespole HR Business Partnerów

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Tomorrow is our home.
Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Oferujemy współpracę polegającą na wsparciu zespołu HR Business Partnerów w codziennej pracy z managerami oraz przy bieżących projektach z zakresu zarządzania personelem, w tym:

  • Rekrutacji
  • Administracji personalnej za pomocą wewnętrznych systemów wspierających procesy HR
  • Employer brandingu
  • Szkoleniach i rozwoju pracowników, w tym także programów talentowych
  • Ocenach pracowniczych w oparciu o model kompetencji

Wymagania

  • Student/studentka z dostępnością minimum 30 godzin w tygodniu
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność i samodzielność w organizacji pracy własnej oraz umiejętność zarządzania priorytetami
  • Wysoka motywacja i wytrwałość w dążeniu do celu oraz pasja do działania i energia w dzieleniu się inicjatywami oraz pomysłami
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, w szczególności komunikatywność oraz łatwość w budowaniu relacji
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale HR w organizacji o dużym zasięgu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, podczas którego poznasz w praktyce wszystkie procesy w obszarze HR
  • Pracę w dużej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji, która jest częścią międzynarodowego koncernu o wysokich standardach etycznych oraz HR-owych
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń, w zespole świetnych specjalistów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów - udział w ciekawych projektach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
O nas
Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.