Fluor S.A.
Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem wśród firm inżynieryjnych zajmujących się usługami projektowania, kompletacji dostaw, budownictwa przemysłowego, utrzymania ruchu i zarządzania projektami.

Fluor to ponad 55 tysięcy pracowników, w 81 krajach, na 6 kontynentach.
W związku z rozwijaniem struktur organizacyjnych poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Płatny Staż w Zespole AutoCAD (2D)

Miejsce pracy: Gliwice (Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Chorzów, Katowice)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Modelowanie 2D schematów technologicznych
  • Przeglądy dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (preferowane wydziały: energetyczny, mechaniczny, chemiczny)
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (współpraca z innymi biurami Fluor na świecie)
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Dostępność do pracy w wymiarze 35-40 h/tygodniowo (dajemy możliwość elastycznego układania grafiku i godzin pracy)

Oferujemy:

  • 3-6 miesięczny, płatny staż w międzynarodowej korporacji
  • Dzięki dogodnej lokalizacji naszej siedziby (samo Centrum Gliwic) oraz elastycznym godzinom pracy umożliwiamy pogodzenie pracy zawodowej ze studiami
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu i rozwijania się w zakresie modelowania 3D na programach takich jak SMART 3D
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Stałe wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń
  • Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania
aplikacji w języku angielskim za pomocą przycisku aplikuj:
Fluor S.A.