Oferta wyróżniona

Płatny Staż w Zespole AutoCAD (2D)

Gliwice (Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Chorzów, Katowice), śląskie

Fluor S.A.

Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Modelowanie 2D schematów technologicznych
  • Przeglądy dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (preferowane wydziały: energetyczny, mechaniczny, chemiczny)
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (współpraca z innymi biurami Fluor na świecie)
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Dostępność do pracy w wymiarze 35-40 h/tygodniowo (dajemy możliwość elastycznego układania grafiku i godzin pracy)

Oferujemy:

  • 3-6 miesięczny, płatny staż w międzynarodowej korporacji
  • Dzięki dogodnej lokalizacji naszej siedziby (samo Centrum Gliwic) oraz elastycznym godzinom pracy umożliwiamy pogodzenie pracy zawodowej ze studiami
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu i rozwijania się w zakresie modelowania 3D na programach takich jak SMART 3D
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Stałe wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń
  • Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych

Fluor to jedna z czołowych światowych firm notowanych na giełdzie zajmujących się... projektowaniem, kompletacją dostaw, zarządzaniem budowami, utrzymaniem ruchu w zakładach i zarządzaniem projektami.

Polska siedziba Fluor w Gliwicach obsługuje klientów na całym świecie.
Biuro Fluor w Gliwicach wykonuje projekty od roku 1945, zatem doświadczenie w projektowaniu, kompletacji dostaw i realizacji inwestycji zdobywało przez 65 lat i ma dostęp do szerokiej wiedzy profesjonalnej.

Dziś Fluor S.A. wykorzystuje całe swoje doświadczenie we wspomaganiu swoich klientów w Polsce, Europie i na całym świecie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż , Praca Energetyka , Praca Inżynieria