Płatny staż w w Dziale Inżynieringu

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

-Wsparcie w procesie wdrażania narzędzi z zakresu Lean na działach produkcyjnych i w biurach
-Wsparcie we wdrażaniu standardów 5S
-Wsparcie przy projektach optymalizacji linii produkcyjnych
-Wsparcie w przygotowywaniu analiz, raportów oraz standardowych procedur
-Praca z dokumentacją techniczną
-Aktywna współpraca z innymi działami (m. in Jakość, BHP, Produkcja)

Wymagania

-Wykształcenie wyższe (licencjackie/inżynierskie/magisterskie) lub studenci ostatnich kierunków studiów
-Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
-Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Obsługa CAD 2D będzie dodatkowym atutem
-Umiejętność pracy w grupie
-Inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne
-Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu

Oferujemy:
-Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania funkcjonowania dużej firmy produkcyjnej
-Przeszkolenie w zakresie obsługi systemu SAP
-Darmowe lekcje języka angielskiego lub włoskiego
-Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
-Możliwość rozwoju w strukturze pionowej i poziomej
-Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria