Valeo Holding Group - Shared Services Center
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

W Skawinie zlokalizowane jest Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Centrum to, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie zakłady produkcyjne w Polsce oraz część zakładów zlokalizowanych na terenie Europy.

Płatny Staż w Dziale Zakupów

Lokalizacja: Chrzanów

Opis stanowiska pracy:

  • bieżący kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych skierowanych do dostawców;
  • sporządzanie zestawień i analiza danych;
  • wysyłanie zamówień i archiwizacja dokumentów zakupowych;
  • monitorowanie terminów realizacji zapytań ofertowych i zamówień;
  • obsługa projektów przy użyciu systemów zakupowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu;
  • umiejętności organizacyjne;
  • płynny angielski;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Karta Multisport;
  • prywatna opieka medyczna;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.