Płatny staż w dziale rozwoju

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Administrowanie dokumentami dotyczącymi badań środków ochrony roślin
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności zarchiwizowanych dokumentów
  • Prowadzenie rejestru raportów podsumowujących przebieg badań
  • Administrowanie dokumentami księgowymi
  • Wprowadzanie danych do systemu, praca z programem Excel
  • Praca z dokumentami w języku angielskim

Jeśli:

  • Jesteś studentem lub absolwentem poszukującym praktyki zawodowej
  • Znasz język angielski na poziomie B2
  • Ms. Office nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś dostępny do pracy ok. 30 godzin tygodniowo
  • Cierpliwość, dokładność i sumienność to Twoje mocne strony

Doskonale!!! Mamy dla Ciebie ofertę!

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Zatrudnienie na okres 3 miesięcy OD ZARAZ
  • Elastyczny czas pracy (30 godzin tygodniowo)
  • Ciekawy zakres obowiązków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lokalizacja: Centrum

Numer referencyjny: PS/WA2/112017/A3/MD
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.