Płatny staż w dziale rekrutacji! PILNE!

Gawo Recruitment

Gdynia, 81-370, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gawo firma rekrutacyjna specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów Au Pair oraz rekrutacją dla branż: budownictwo, przemysł, gastronomia i opieka. Działamy od 1999 roku posiadamy certyfikat KRAZ nr 961

Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko

Asystentka/Asystent ds.rekrutacji

Wymagania:

• biegła znajomość języka angielskiego

• zdolności interpersonalne, komunikatywność

• praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami internetowymi, w tym portale społecznościowe, blogi

• chęć do uczenia się, kreatywność i entuzjazm

• preferowana osoba studiująca zaocznie lub kończąca studia

Obowiązki:

• udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych

• aktywne wyszukiwanie kandydatów

• kontakt telefoniczny z kandydatami, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych

• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przeprowadzanie wstępnej selekcji aplikacji

• aktualizowanie treści w portalach rekrutacyjnych

• obsługa mediów społecznościowych

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie na pełen etat

• możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

• stałe godziny pracy

• stałe wynagrodzenie +premie

Zainteresowanych kandydatów prosimy przesłanie cv. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W cv prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż