Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Płatny Staż w Dziale IT

Miejsce pracy: Grójec, Lesznowola, Tarczyn, Belsk Duży, Słomczyn

Stażysty/tki w Dziale IT

Otwieramy program stażowy skierowany do studentów/ek / techników informatyki

Oferujemy:

- Pełen etat (5 dni w tygodniu, 8 h dziennie)
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z agencją pracy tymczasowej;
- Staż 6 miesięcy;
- Płatny.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie użytkowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi informatycznych;
- Monitorowanie przepływu danych w interfejsach;
- Obsługa zgłoszeń w systemie HelpDesk;
- Tworzenie zgłoszeń do II linii wsparcia;
- Wsparcie pracowników działu IT w bieżących zadaniach.

Poszukujemy osób:

- Posiadających znajomość podstaw XML;
- Proaktywnych;
- Zainteresowanych pracą w międzynarodowym środowisku;
- Z analitycznym podejściem i umiejętnością rozwiązywania problemów informatycznych;
- Dobrze komunikujących się w języku angielskim;
dysozycyjnych do pracy w systemie 2 zmianowym

Jakie benefity przyniesie Ci staż?

- Zdobędziesz wiedzę oraz nabędziesz umiejętności praktyczne w pracy;
- Poznasz charakterystykę pracy w dużej międzynarodowej organizacji;
- Przekonasz się o słuszności wyboru ścieżki zawodowej.

POLEĆ ADECCO SWOIM ZNAJOMYM!

Numer referencyjny: GRM/SIT/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.