Płatny staż w Dziale HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żywiec

Zadania dla Ciebie:

  • pomoc w rekrutacji pracowników produkcyjnych
  • sporządzanie akt osobowych pracowników
  • administrowanie bazą danych kandydatów
  • redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach
  • weryfikacja napływających aplikacji

Wymagamy od Ciebie:

  • status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR, rekrutacją i administracją
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • motywacja i zaangażowanie
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • inicjatywa i kreatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy Tobie:

  • cenne doświadczenie w największej na świecie firmie rekrutacyjnej
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • płatny staż w oparciu o współpracę z PUP

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej Cv.

Numer referencyjny: ST/04/2018/ZYW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.