Płatny staż w dziale finansów GE Global Operations

GE Global Operations

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

• Wsparcie działu finansów w zakresie podstawowej księgowości w okresie 3 miesięcznego stażu
• Analiza schematu księgowań w systemie SAP PMX pod kątem wdrożonych zmian w planie kont
• Udział w procesie wprowadzania dokumentów księgowych do systemu SAP PMX

Wymagania

Wykształcenie w toku: kierunek – rachunkowość, ekonomia
• Doświadczenie w księgowości mile widziane
• Znajomość przepisów księgowych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość MS Office w zakresie Excel, Word, Power Point w stopniu zaawansowanym
• Mile widziana znajomość podstaw obsługi systemu SAP
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

GE Global Operations is GE’s shared services organization. We del... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż